Fakültemiz bölümlerine yapılan yatay geçiş başvuruları değerlendirilmiştir ve sonuçları aşağıda bölüm bazında açıklanmıştır. Öğrencilerin isimlerine tıklayarak muafiyeti kabul edilen derslere ait tablolara ulaşabilirsiniz.

Enerji Sistemleri Mühendisliği Başvuruları

 Sıra No Adı-Soyadı Başvuru Türü Öğretim Türü İntibak Sınıfı GANO Durum
 1 Ömer Nuh DEVEHANE Birim Dışı Ö.Ö. 2 3,03 Hak Kazandı

Makine Mühendisliği Başvuruları

 Sıra No Adı-Soyadı Sınıf Öğretim Türü GANO ÖSYM Puanı Değerlendirme Puanı Başvuru Değerlendirme Sonucu
 1 Mert BİLGİN 2 II. Öğretim 3,29 267,09645 97,124362 ASİL

Mekatronik Mühendisliği Başvuruları

 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı MCBÜ HFTTF - Mekatronik Mühendisliği Bölümü KURUM İÇİ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI 
 Sıra No Adı-Soyadı Sınıf Öğretim Türü GANO ÖSYM Puanı Değerlendirme Puanı Başvuru Değerlendirme Sonucu
 1 Saner ARMUTLU 2 II. Öğretim 3,48 293,49252 100,41041 ASİL
 2 Mert ÇETİN 2 II. Öğretim 3,63 279,28853 98,735098 ASİL
 3 Vadha ASLAN 2 II. Öğretim 3,41 272,37253 94,989022 ASİL
 4 Fedail Mert SERTEL 2 I. Öğretim 3,46 259,42606 88,443936 YEDEK
 5 Nilay SUT 3 II. Öğretim 3,05 283,26138 92,717644 ASİL
 6 Hakan TAN 3 II. Öğretim 2,26 280,32036 84,171657 ASİL
 7 Oğulcan ÖZBUDAK 3 II. Öğretim 2,56 276,96769 86,435251 ASİL

 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı MCBÜ HFTTF - Mekatronik Mühendisliği Bölümü KURUMLAR ARASI YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI 
 Sıra No Adı-Soyadı Sınıf Öğretim Türü Başvuru Değerlendirme Sonucu
 1 Yusuf YAVUZ 2 I. Öğretim ASİL

Yazılım Mühendisliği Başvuruları

 Sıra No Adı-Soyadı Başvuru Türü Öğretim Türü Başvurduğu Sınıf Ö. Ö. Değerlendirme P. Durum
 1 Ataman KURUTMAZ Birim İçi Ö.Ö. 2 91,52 Hak Kazandı
 2 Büşra KÖSE Birim İçi Ö.Ö. 2 89,95 Hak Kazandı
 3 Asiye Nur KELLE Birim İçi Ö.Ö. 2 83,69 Hak Kazandı
 4 Şeyda ALBAYRAK Birim İçi Ö.Ö. 2 82,12 Yedek
 5 Ayşe MADRAN Birim İçi Ö.Ö. 2 76,03 Yedek
 6 Şeyda ALBAYRAK Birim İçi İ.Ö. 2 86,69 Hak Kazandı
 7 Ayşe MADRAN Birim İçi İ.Ö. 2 80,55 Hak Kazandı
 8 Çağatay AKDENİZ Birim Dışı Ö.Ö. 2 91,38 Hak Kazandı
 9 Baran ACAR Birim Dışı Ö.Ö. 2 86,33 Hak Kazandı
 10 Umut BOZDAĞ Birim Dışı Ö.Ö. 2 86,01 Hak Kazandı
 11 Mehmet Emin ULUSOY Birim Dışı Ö.Ö. 2 85,54 Yedek
 12 Onur Can KURUM Birim Dışı Ö.Ö. 2 79,31 Yedek
 13 Gülşah BAKTIR Birim Dışı Ö.Ö. 2 78,44 Yedek
 14 Umut BOZDAĞ Birim Dışı İ.Ö. 2 90,60 Hak Kazandı
 15 Gülşah BAKTIR Birim Dışı İ.Ö. 2 82,70 Hak Kazandı
 16 Mehmet Tuğrul KAAN Birim İçi Ö.Ö. 3 73,03 Hak Kazandı
 17 Mehmet Tuğrul KAAN Birim İçi İ.Ö. 3 76,97 Hak Kazandı
 18 Melek CEVİZ Birim Dışı Ö.Ö. 3 74,08 Hak Kazandı

  • Uzaktan Eğitim
  • Eğitim Kataloğu
  • Üniversite Sanayi Koordinasyon Birimi
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik